Belépés a webshopba
  • Az Ön kosara
    üres
New Page 4

Álláslehetőségek

Csatlakozzon Ön is csapatunkhoz!

A nagy múltú Osztrák PBS konszern magyarországi leányvállalataként, az elmúlt 20 évben piacvezető pozícióba került PBS HUNGÁRIA Kft. cégek, vállalatok, intézmények papír, író-, irodaszerrel való ellátására specializálódott. Olyan megoldást kínál vevőinek, amely minőségi szolgáltatáson alapul és nagy érdeklődésre tart számot.

Cégünk Budapest XI.kerületi telephelyére azonnali belépéssel keres raktárosi, árukiszedő munkakörbe munkatársat.

Jelentkezni önéletrajzzal a budapest@pbs.hu e-mail címen lehet.

A Cég töretlen dinamikus fejlődése érdekében BARANYA megyében
TERÜLETI KÉPVISELŐ munkatársat keres.

Feladatai:

  • új vevők felkutatása, meglévő vevőkör ápolása, fejlesztése
  • központi akciók és marketing aktivitások kommunikálása a vevők felé
  • internetes áruházunk bemutatása
  • a vevőkör kezelése, ügyintézés
  • szaktanácsadás

Elvárások:

  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • dinamikus egyéniség, önálló munkavégzés, célorientáltság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • vállalkozói igazolvány

Amit nyújtunk:

  • stabil háttér
  • fiatal, dinamikus csapat
  • versenyképes jövedelem jutalékos rendszerben
  • kiegészítő juttatások
  • vállalati személygépkocsi

Fényképpel ellátott önéletrajzokat az alábbi címre várjuk:

„Területi képviselő” jeligével
PBS Hungária Kft.
Értékesítési és marketing csoport
9022 Győr, Batthyány tér 6.
e-mail: judit.kupi@pbs.hu

Az árak nettóban, ÁFA (27%) nélkül, értendő. Ha azonnali választ szeretne a termékekkel,
a webáruházzal vagy cégünkkel kapcsolatban, hívja a 96/513-685 telefonszámot.
A PBS-HUNGÁRIA Kft. kizárólag közületi végfelhasználókat szolgál ki, lakossági megrendelést nem fogad.